O MNIE

Nazywam się Kasia Domagała i uwielbiam gotować. 
Brzmi banalnie, prawda? Nic jednak nie poradzę, że tak właśnie jest. A skoro uwielbiam gotować to postanowiłam się dzielić swoją pasją z innymi. Na swoim blogu umieszczam przepisy dla każdego, ale łączy je jedno: są pyszne, szybkie i naprawdę proste.

Moim głównym celem było pokazanie i nauczenie innych, że gotowanie to naprawdę przyjemna rzecz, na którą nie musimy poświęcać większości swojego czasu. Od dawna interesuję się zdrowym odżywianiem i wciąż pogłębiam wiedzę, jak łączyć składniki, by były pełnowartościowym paliwem dla naszego organizmu, co jeść by czuć się zdrowo i mieć dużo energii. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj wiele inspiracji i odnajdziecie ogromną przyjemność w gotowaniu, tak jak odnalazłam ją ja!

Jak to się zaczęło i skąd się wzięło CREATIVE IN KITCHEN?
Cóż, powinnam zacząć od odpowiedzi od kiedy zaczęłam gotować. Wbrew pozorom nie było to tak dawno, bo gdy miałam mniej więcej 14 lat. Pewnego dnia po prostu postanowiłam się nauczyć gotować i zaczynałam od tradycyjnych dań: od zwykłego rosołu po wszelkie duszone mięsa. Spodobało mi się to tak bardzo, że pewnego dnia zrozumiałam, że gotowanie to moja pasja i wielka miłość. Gdy nadszedł czas studiów, chciałam mieć coś swojego, co oderwie mnie od rzeczywistości i tak powstał blog. Dokładnie 27 września 2013 dodałam swój pierwszy post i tak jestem już z Wami do teraz…
I ciągle mi mało 🙂